Witam i pozdrawiam wszystkich, jestem pierwszy raz na tej stronie więc z góry przepraszam za moje błędy,moja znajomość zagadnień elektroniki jest na poziomie żadnym(jestem zielony jak trawa na wiosnę) dla tego zwracam się o pomoc,czy ktoś może wykonać (oczywiście odpłatnie) najprostszy iskrownik,generator iskry lub podobne urządzenie które podpięte do akumulatora 12v wytworzy przeskok iskry aby zapalić palnik gazowy.W skrócie to podpinam pod aku naciskam przełącznik iskra skacze i zapala gaz (dodam że łuk musi być dość mocny)z góry dziękuje.Przepraszam za taki nie precyzyjny opis ale jak nadmieniłem jestem totalnym beztalenciem w te klocki.Proszę o kontakt przez sms gdyż nie zawsze mogę odebrać .
Kontakt
Tel 604518640
Kontakt
Tel 604518640