Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw passat 1.9 tdi 130 KM w trakcie jazdy traci moc

14 Mar 2012 09:02 9696 3
  • Poziom 9  
    Mam problem z passatem. W trakcie jazdy niezależnie od techniki jazdy traci moc po około dwóch minutach jazdy i nie odzyskuje. Po włączeniu zapłonu i odpaleniu jedzie normalnie i po około dwóch minutach traci moc. Vagie sprawdzałem tylko jeden błąd pokazuje przeładowania. Sprawdzałem kierownice w turbinie działa idealnie wszystkie przewody, zawór sterujący kierownicą turbiny. Może ktoś miał podobny problem. Czekam na podpowiedzi będę wdzięczny.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Jak przeładowuje to Muszą być kierownice zapieczone lub ew. MAP po rozgrzaniu zawyza pomiar ale nie spotkałem sie z taka usterka MAP-a.
  • Poziom 30  
    Witam
    Jak nie VNT to pewnie N75 szwankuje .
    Zrób dynamicznie log-a gr.11
    Pzdr
  • Poziom 9  
    sprawdziłem polskim vagiem wykresy doładowania na postoju i już mi wyszło, że przy 1300 obrotach daje ciśnienie prawie 3000 to jest nie możliwe żeby turbina takie ciśnienie dawała już zamówiłem czujnik MAP-a, a kierownica pięknie działa zawór N75 też sprawdziłem na krótko zamyka i otwiera bez zastrzeżeń. Jak wymienię czujnik MAP-a to napiszę.

Dodano po 5 [godziny] 30 [minuty]:

wymiana czujnika MAP-a pomogła passek śmiga jak nowy, więc temat zamykam i dzięki za pomoc