Prosze o pomoc na temat czyszczenia głowic magnetowidów. Do tej pory używałem eteru, ale inni mówią że lepsza jest benzyna ekstrakcyjna ewentualnie spirytus (izopropanol). Jak to jest w praktyce bo z eterem mam troche kłopotów.
pozdrawiam
pozdrawiam