logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czym najlepiej czyścić głowice magnetowidów: eter, benzyna czy izopropanol?

ROBERT23 03 Sty 2005 08:59 2571 3
REKLAMA
  • #1 1105627
    ROBERT23
    Poziom 12  
    Posty: 5
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    Prosze o pomoc na temat czyszczenia głowic magnetowidów. Do tej pory używałem eteru, ale inni mówią że lepsza jest benzyna ekstrakcyjna ewentualnie spirytus (izopropanol). Jak to jest w praktyce bo z eterem mam troche kłopotów.
    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 1105677
    oldboy
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 8453
    Pomógł: 769
    Ocena: 536
    Tylko alkohol izopropylowy, handlowa nazwa: propanol, izopropanol itp.
  • REKLAMA
  • #3 1105681
    *pirat*
    Poziom 19  
    Posty: 243
    Pomógł: 36
    Ocena: 5
    uważam ,że najlepiej czyścić głowice np.VIDEO 90,VIDEO98,twój spirytus też się do tego celu doskonale nadaje,natomiast do czyszczenia pozostałej częsci prowadzenia taśmy jak wałki.rolki itp.dobra jest benzynka ekstrakcyjna...
REKLAMA