Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Play InternetPlay Internet
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

toshiba satellite c660 1p8 zrywa połączenie z wifi

24 Mar 2012 18:22 3185 14
  • Poziom 8  
    witam mam problem z laptopem toshiba satellite c660 1p8 ponieważ posiadam router firmy modecom i połączenie z kablówki. Dość często w ciągu dnia laptop zrywa połączenie z routerem i siecią, ale gdy podłącze modem |Huwei z Playa to wszystko w porządku i działa bez zarzutu. Wcześniej miałem podłączony komputer stacjonarny przez wifi i nie było takiego problemu. Gdzieś przeczytałem że nie tylko mi zrywa połączenie ale innym użytkownika tego modelu również. Dodam że moja siostra ma laptopa Hp i nie ma takiego problemu. Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić. Z góry dziękuje.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Play InternetPlay Internet
  • Play InternetPlay Internet
  • Poziom 8  
    no dobrze ale na podłączonym pleju czy routerze??
  • Poziom 8  
    nie bardzo kumam ten program ale wysyłam moja sieć to 80211n-ap

toshiba satellite c660 1p8 zrywa połączenie z wifi toshiba satellite c660 1p8 zrywa połączenie z wifi
  • Poziom 8  
    a mógłbyś trochę jaśniej bo nie bardzo wiem jak to zrobić :(
  • Poziom 8  
    ok jestem zalogowany i jest taki odnośnik jak Wirelles Setup i channel number to który polecasz ?? mam od 5 do 13
  • Poziom 8  
    narazie jest wszystko ok ale może wyśle Ci screena z ustawień routera to może coś wyłapiesz co może jeszcze kolidować bo narazie nic nie przerywa hmm?
  • Poziom 8  
    toshiba satellite c660 1p8 zrywa połączenie z wifi

może coś tu być nie tak nie wiem bo jak kupiłem ten router to oprócz założenia hasła nic nie zmieniałem w ustawieniach
  • Poziom 8  
    kurde przed sekunda znów mi przerwało połączenie i musiałem kliknąć połącz cholera już nie wiem co robić ;(

Dodano po 11 [minuty]:

i znowu dwa razy w tak krótkim czasie tak jak by gubiło sieć