Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odpalić Need For Speed The Run na win xp??

24 Mar 2012 19:48 6306 16
  • Poziom 21  
    Witam, mam problem z uruchomieniem gry NFS The Run na Windows XP.W internecie pisze, że ta gra nie zadziała na tym systemie.Jest może jakaś metoda, by tą grę uruchomić?

Z góry dzięki.
  • Poziom 24  
    Sprawdź plik "Read me" gry, czy jest informacja na temat uruchamiana gry w WinXP.

Jeżeli gra nie wspiera DX9, to pozostaje Ci pożegnać się z WinXP i powitać Win7.

PS. Masz sprzęt do uruchomienia tej gry i pracujesz na XP? :)
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Rafal_JSN, to co znalazłeś jest napisane po polsku, więc PRZECZYTAJ znaleziony przez siebie tekst (najlepiej ze zrozumieniem).
  • Poziom 21  
    Komp sprawnie napędza Mafię 2 na wysokich ustawieniach, ale ja jestem bardzo przywiązany do XP i nie mam zamiaru go zmieniać bo poza NFS TR to wszystko mi świetnie działa.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    No to nie pograsz w The Run i tyle.
  • Poziom 21  
    Dobra zobaczę może coś się uda wykombinować.Jak wypali to dam znać.
  • Poziom 20  
    Panowie moment nie skreślajmy Jeszcze win xp:D Co byście powiedzieli na virtualbox?

I postawić na nim Win 7?
  • Poziom 19  
    RUN podobnie jak Battlefield 3 jest na silniku FROSTBITE 2.0 który wymaga przynajmniej DX 10 a xp go nie obsługuje także przykro mi...
  • Poziom 21  
    Niestety ta metoda ze strony nfs mi nie wypaliła, bo jest problem z utworzeniem wirtualnego nosnika, ale może komuś się uda.Jakby co proszę pisac.
  • Poziom 21  
    Do kingofspace7: mówisz żeby postawić Windows Seven na virtual boxie, ale virtual też pociągnie pamięci i procka a do tego jak uruchomi grę to już koniec. Będzie miał uruchomione dwa systemy i mu to też nie wypali.
  • Poziom 21  
    Czytałem ale nie mogę pkt.1 zrobić:
    Wyskakuje napis :Directory doesn't exit.
  • Poziom 43  
    Przecież to się tyczy starszych wersji NFS, które działały jeszcze pod DOS'em i mają problem aby działać w WinXP - dlatego używa się DOSBOX'a.

W wersję The Run nie zagrasz na Win XP.