Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kto posiada Lokalizator GPS Tracker 102B i czy różni się od TK102

Zipzapi 08 Apr 2012 16:33 14889 2
 • #1
  Zipzapi
  Level 2  
  Chcę zakupić lokalizator na zasadzie śledzenia lecz nie wiem czy faktycznie TK102 naprawde różni sie od TK102B czy Ktoś posiada dokładnie ten model w którym jest ta literka " B " ??
  Jak to wyglada w sytuacji by śledzić np dziecko a podłoże dziecku(wszyje do plecaka to urzadzenie) i rozchodzi mi się teraz o taką sprawe - czy ja musze szukac odpowiedniej strony przez krtórą będe śledziła przemieszczanie się urządzenia a jeśli tak to prosze o podanie - prosze o pomoc jakie będe odpowiednie do sieci Plus oraz odpowiadajace temu urzadzeniu.

  Jeszcze o jedną rzecz prosze - jak Wam się sprawdza , czy w miare dokładnie pokazuje gdzie się znajduje postać/urzadzenie ?? :D
 • #3
  Zipzapi
  Level 2  
  no ale to tylko tym sie różni że w jednym będzie już możliwość śledzenia na telefonie a na drugim nalezy się samemu martwić ??
  Tak bynajmniej to rozumie .... Mam stary telefon więc i tak nie zalezy mi na tym by na telefonie śledzic a i tak siedze w kółko w domu wiec potrzebuje takiego urzadzenia które będzie dobrze śledziło - ciekawi mnie coś :

  http://lokalizacja.info/aktualnosci-i-artykul...nosci/lokalizatory-blow-gps-tracker.html?at=3
  ale własciwie to zalezało mi na takim rodzaju śledzenia jak jest tu pokazane - bynajmniej podobne a co do kwoty mogę wydac max do 300 zł

  http://www.youtube.com/watch?v=h1Q73cVl20A&feature=related
  tylko że nie komórke mi chodzi ale o ten widok śledzenia - prosze o pomoc