Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak wszelkich funkcji i liczne błędy systemu windows.

maly28021986 21 Apr 2012 00:05 1020 2
    maly28021986
    Level 9  
    Witam. Od tygodnia mam ogromny problem z komputerem. Zaczęło się od błędów w podłączeniu dysku. Po sprawdzeniu taśm itp komputer oddałem do serwisu gdzie stwierdzono że poza delikatnym kurzem było wszystko ok. Przez pare dni było dobrze. Od wczoraj pojawiają się liczne błędy. Notoryczne zawieszanie się systemu, zawieszająca się przeglądarka, brak reakcji np na otwieranie folderu. Wszystko kończyło się resetowaniem. Dziś użyłem kilku antywirusów. Usuneło 3 wirusy. Lecz zero efektów w funkcjonowaniu. Próbowałem formować komputer lecz pojawil się kolorowy ekran systemu windows 7 bez braku wyboru opcji instalacji. Następnie próbowałem zainstalować win xp. Przy 2 próbie się udało. Lecz system nie wygląda i nie funkcjonuje jak powinien. Wygląd szary klasyczny bez możliwości zmiany kompozycji i tapety , brak możliwości połączenia z internetem( play ) , przy otwieraniu internet explorer prosi o wybranie programu który to otworzy. Są 2 opcje : notatnik i pogląd obrazów. ponownie próbuje instalacji win 7 ( oryginalny ) i jak wczesniej , po pojawieniu się kolorowego ekranu brak dalszego postępu jakby juz nie czytał płyty. Teraz utknalem z niedzialąjacym sys xp i brakiem instalacji win 7.
    Komputer 3 letni z oryginalnym sys win 7 64bit professional. Obecnie korzystam z internetu w tel więc nie od razu odpowiem na ewentualne pytania. Z góry dziękuję za pomoc.
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Podaj pełną konfigurację komputera i nie zapomnij o zasilaczu.
    maly28021986
    Level 9  
    Płyta główna : gigabyte ga-ma770-ds3 amd 770 am2+
    Procesor : amd athlon 64 x2 5000+ box 2600 mhz am2 65W
    Dysk twardy : seagate SATA 500 gb 32mb
    Zasilacz atx pentagram 460 W
    Ram ddr 2. 800 patriota
    Grafika asus radeon 4850 1gb