Witam,
Oczywiście, żeby było chłodniej
Pytanie niby banalne, ale od kilku monterów wentylatorów (wiatraków) sufitowych słyszałem odmienne opinie. Jedni twierdzą, że w prawo, bo wtedy jest chłodniej (zimniejsze powietrze idzie od dołu do góry) a inni, że w lewo, bo dzięki temu jest lepiej mieszane powietrze.
Czy ktoś mógłby mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.
Pozdrawiam serdecznie.
Oczywiście, żeby było chłodniej
Czy ktoś mógłby mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.
Pozdrawiam serdecznie.