Witam
No właśnie, jaka jest tolerancja napięcia w polskich sieciach energetycznych (1f 230V i 3f 400V). Tzn. ile procent na plusie i ile na minusie?
No właśnie, jaka jest tolerancja napięcia w polskich sieciach energetycznych (1f 230V i 3f 400V). Tzn. ile procent na plusie i ile na minusie?