Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A3 2002r zmiana anteny 8L (bat) na 8P (rekin)

cabus4 14 May 2012 17:18 3927 1
    cabus4
    Level 9  
    Udalo mi sie znalesc cala instalacje od samej anteny poprzez jakies dziwne wzmacniacze ktore byly przylutowane do ogrzewania tylnej szyby i do samego konca do radia. Oto fotki:

I teraz moje pytanie czy istnieje mozliwosc podpiecia tego do mojego nie ori 2din'owego radia jakim jest Pioneer AVH-3300BT. Jesli tak to w jaki sposob? Acha jeszcze jedna rzecz cala instalacja jest wypieta z Golfa V. Sam ja wymontowalem i wiem jak to trzeba podlaczyc, bardziej chodzi mi czy jak to podlacze jak bylo to w golfie czy bedzie to chodzic tak jak powinno w mojej audioli Czy jak te wzmacniacze podepne do ogrzewania tylnej szyby to bedzie to smigac?
    I nie wiem tez jak bylo to podpiete do radia w golfie (bo go juz nie bylo) i czy da sie to podpiac do mojego radia bo ida do niego te trzy kable z koncowkami (chyba FAKRA) a ja mam takie standardowe wejscie do anteny:/
    Bede wdzieczny za pomoc:)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    cabus4
    Level 9  
    Nikt nie pomoże:(
    Po malym przegladnieciu neta udalo mi sie znalesc separator z adapterem ktory z dwoch FAKRA przechodzi na din ktory na 100% bedzie pasowac:) nie bede podawal linka wklejal zdjecia bo znowu usuna posta. A jesli chodzi o ta trzecia zielona koncowke FAKRA to idzie ona prosto z tej anteny (rekin) i wedlug mnie jest to kabel od nawigacji GPS. Chyba ze sie myle, wiec prosze poprawic. Teraz tylko pytanie czy jak te wzmacniacze podepne pod instalacje ogrzewania tylnej szyby to bedzie wszystko ladnie chodzic??