Witam.
Od paru dni meczy mnie brak wspomagania w lewą strone.
opisze teraz co wykonałem zeby wspomóc waszą diagnozę :
Pod lewarowałem przód i kierownica lekko chodziła w obydwie strony
po opuszczeniu brak wspomagania w lewo.
Nasmarowałem obie zwrotnice przez "kalamitki"
wspomagania dalej brak.
wymieniłem filtr od wspomagania tez nie pomogło.
wspomaganie nie działa wogóle jak chce sie kręcic w lewo nawet przy maksymalnym skręcie w prawo powrót do prostych kół jest bardzo cieżki.
Jakieś pomysły ??
Od paru dni meczy mnie brak wspomagania w lewą strone.
opisze teraz co wykonałem zeby wspomóc waszą diagnozę :
Pod lewarowałem przód i kierownica lekko chodziła w obydwie strony
po opuszczeniu brak wspomagania w lewo.
Nasmarowałem obie zwrotnice przez "kalamitki"
wspomagania dalej brak.
wymieniłem filtr od wspomagania tez nie pomogło.
wspomaganie nie działa wogóle jak chce sie kręcic w lewo nawet przy maksymalnym skręcie w prawo powrót do prostych kół jest bardzo cieżki.
Jakieś pomysły ??