Witam
Mam mały problem z konfiguracją G.DUO, mianowicie: w jednym budynku pod Neo podłączony mam router Tp-liknk TD-W8960N i chciałbym udostępnić internet w budynku obok, niestety sieć łapie tylko przy oknach, im głębiej w domu tym gorzej z zasięgiem. Aby polepszyć zasięg chcę kupić do drugiego budynku AP. W międzyczasie do testów pożyczyłem AP Airlive G.Duo (którego chciałem kupić). Niestety mam problem z konfiguracją G.DUO. Próbowałem ustawić w dwojaki sposób najpierw WISP+AP następnie Client+AP, ale za każdym razem nie mam dostępu do internetu. Radio 1 ustawiam,aby odbierał SSID nadawany z tp-linka, podaję hasło i niby wszystko OK, ale przy podłączeniu się do AP nie działa jak należy. Nie wiem też do końca czy wina leży w konfiguracji AP czy może routera Drugi problem, to czy jest możliwość ustawienia AP tak aby nie tworzyć nowej sieci, w sensie nowego SSID-a. Wolałbym mieć jedną sieć, z jedną pulą adresów i będąc podłączonym czy to do AP czy routera móc zarządzać jednym i drugim oraz wszystkimi komp. w sieci.
Bardzo proszę o pomoc w konfiguracji AP.
Ewentualnie, ponieważ jeszcze urządzenia nie kupiłem, może polecili byście innego AP, który miałby takie opcje.
Mam mały problem z konfiguracją G.DUO, mianowicie: w jednym budynku pod Neo podłączony mam router Tp-liknk TD-W8960N i chciałbym udostępnić internet w budynku obok, niestety sieć łapie tylko przy oknach, im głębiej w domu tym gorzej z zasięgiem. Aby polepszyć zasięg chcę kupić do drugiego budynku AP. W międzyczasie do testów pożyczyłem AP Airlive G.Duo (którego chciałem kupić). Niestety mam problem z konfiguracją G.DUO. Próbowałem ustawić w dwojaki sposób najpierw WISP+AP następnie Client+AP, ale za każdym razem nie mam dostępu do internetu. Radio 1 ustawiam,aby odbierał SSID nadawany z tp-linka, podaję hasło i niby wszystko OK, ale przy podłączeniu się do AP nie działa jak należy. Nie wiem też do końca czy wina leży w konfiguracji AP czy może routera Drugi problem, to czy jest możliwość ustawienia AP tak aby nie tworzyć nowej sieci, w sensie nowego SSID-a. Wolałbym mieć jedną sieć, z jedną pulą adresów i będąc podłączonym czy to do AP czy routera móc zarządzać jednym i drugim oraz wszystkimi komp. w sieci.
Bardzo proszę o pomoc w konfiguracji AP.
Ewentualnie, ponieważ jeszcze urządzenia nie kupiłem, może polecili byście innego AP, który miałby takie opcje.