Witam
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu zagadki mojego polo która coraz mocniej mnie irytuje.
Mianowicie chodzi o mechaniczny szum dobiegający z okolic paska rozrządu. Dźwięk ten się wydobywa przy zimnym i ciepłym silniku. Praktycznie słychać go zawsze.
Zastanawiam sie czy nie ejst to moze jakies lozysko w alternatorze albo pompa wody... spotkaliscie sie kiedys z takim zjawiskiem ??
Pozdrawiam
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu zagadki mojego polo która coraz mocniej mnie irytuje.
Mianowicie chodzi o mechaniczny szum dobiegający z okolic paska rozrządu. Dźwięk ten się wydobywa przy zimnym i ciepłym silniku. Praktycznie słychać go zawsze.
Zastanawiam sie czy nie ejst to moze jakies lozysko w alternatorze albo pompa wody... spotkaliscie sie kiedys z takim zjawiskiem ??
Pozdrawiam