Witam.
Moje Polo na wolnych obrotach przenosi od silnika taki hałas do środka auta, że głowę rozsadza. Czuję się jakbym siedział w puszcze akustycznej.
Sprawdziłem poduszki silnika prawa i lewa, wyglądają ja by były nowe.
Kupiłem nową łapę :
]Link[/url]
Jak ją nie dokręcę to jest połowę ciszej, ale nie można tak jeździć i musi być przykręcona.
Jest jeszcze jedno co wyczytałem po forach. Koło dwumasowe, jeżeli to jest to no to fajnie bo koszt jest masakryczny.
z góry dzięki za pomoc
Moje Polo na wolnych obrotach przenosi od silnika taki hałas do środka auta, że głowę rozsadza. Czuję się jakbym siedział w puszcze akustycznej.
Sprawdziłem poduszki silnika prawa i lewa, wyglądają ja by były nowe.
Kupiłem nową łapę :
Jak ją nie dokręcę to jest połowę ciszej, ale nie można tak jeździć i musi być przykręcona.
Jest jeszcze jedno co wyczytałem po forach. Koło dwumasowe, jeżeli to jest to no to fajnie bo koszt jest masakryczny.
z góry dzięki za pomoc