Witam
Problem dotyczy videa S-VHS Grundig GV 470S. Po wciśnięciu kasety taśma jest nawijana na rolki i na głowice i wszystko jest ok. Po ok 1-2 sekundach taśma jest zwijana z głowicy, (kaseta pozostaje cały czas w magnetowidzie) i gaśnie wyświetlacz, to znaczy przełącza się na stan czuwania - świeci tylko zegar. Po wciśnięciu PLAY wyświetlacz zapala się, i głowica zaczną się kręcić. Mechanizm wyciągania taśmy rusza po ok 5 sekundach od przyciśnięcia PLAY, ale wtedy już gaśnie wyświetlacz i głowica przestaje się kręcić i po kolejnych kilku sekundach taśma jest z powrotem zwijana do kasety
Czy moze ktos wie jak to naprawic?
pozdrawiam
Problem dotyczy videa S-VHS Grundig GV 470S. Po wciśnięciu kasety taśma jest nawijana na rolki i na głowice i wszystko jest ok. Po ok 1-2 sekundach taśma jest zwijana z głowicy, (kaseta pozostaje cały czas w magnetowidzie) i gaśnie wyświetlacz, to znaczy przełącza się na stan czuwania - świeci tylko zegar. Po wciśnięciu PLAY wyświetlacz zapala się, i głowica zaczną się kręcić. Mechanizm wyciągania taśmy rusza po ok 5 sekundach od przyciśnięcia PLAY, ale wtedy już gaśnie wyświetlacz i głowica przestaje się kręcić i po kolejnych kilku sekundach taśma jest z powrotem zwijana do kasety
Czy moze ktos wie jak to naprawic?
pozdrawiam