Witam,
Jeszcze w zeszłym tygodniu w moim Radmorze 5102 wszystko działało. Dzisiaj pojawił się problem: lampka stereo nie zapala się, natomiast wychylenie poziomu sygnału dla wszystkich sieci stanęło w jednym miejscu. Sprawdzałem ten wskaźnik na długich falach i działa bardzo dobrze, zmienia swoje położenie. Głowica została przestrojona w zakładzie radmora więc to odpada. Wszystko było dobrze do dziś, czy może to być w takim wypadku wina stereodekodera?
Jeszcze w zeszłym tygodniu w moim Radmorze 5102 wszystko działało. Dzisiaj pojawił się problem: lampka stereo nie zapala się, natomiast wychylenie poziomu sygnału dla wszystkich sieci stanęło w jednym miejscu. Sprawdzałem ten wskaźnik na długich falach i działa bardzo dobrze, zmienia swoje położenie. Głowica została przestrojona w zakładzie radmora więc to odpada. Wszystko było dobrze do dziś, czy może to być w takim wypadku wina stereodekodera?