Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

p1005 podwojny tekst+"dym"

07 Lip 2012 23:25 1010 7
  • Poziom 9  
    Witam,zapytania mam dwa,tzn przy drukowaniu strony wychodzi mi cos takiego: (oryginalna strona jest dobrze wydrukowana ale jest tez ta sama strona bledsza,przesunieta,na tej samej kartce) wydruk: p1005 podwojny tekst+"dym"

kolejna rzecza ktora mnie martwi jest "dym" ktory sie unosi przy drukowaniu kartek(tam gdzie kartka juz wychodzi,sa tam takie kratki,ta okolica bardzo mocno sie nagrzewa) co to może znaczyć? jak tym problemom zaradzić? z gory dziekuje
  • Specjalista - kserokopiarki
    PCR do wymiany
  • Poziom 28  
    Wkład z tonerem(35A) jak pisze ABLublin do wymiany co do""dym" ktory sie unosi przy drukowaniu kartek" to papier który stosujesz jest suchy?przy wilgotnym papierze (utrwalanie "wyciska" wilgoć z papieru) i jest wrażenie "dymu" zmień papier na suchy i będzie ok
    Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Witam,byłem na wakacjach zaraz zabiore sie za toner i dam znac czy sie udało.
    @Sługa WSI odp 1. toner miałem pusty (kupiony ze stara drukarka) wiec nie wiem czy ghosting pojawiał sie stopniowo.Masz racje pojawiał sie po recznym dupleksie;nie korzystałem ze strony czyszczacej
    odp 2 patrzylem jedynie do wnetrza drukarki i nie było tam sladów starego proszku, nie wiemjak sprawdzic utrwalanie?
    odp3 musze strone wydrukowac i zmierzyc :) napisze;proszek jest dobry poniewaz dopelnialem juz nim moja 1105 i szło ładnie;niestety nie mam drugiego tonera a ten z 1105 nie wchodzi
  • Specjalista - kserokopiarki
    Najczęstrzym tego przypadkiem jest PCR różnie reagują z prochem ale łatwiej wymienić PCR'ę i mieć spokój .
  • Poziom 9  
    witam,odległość faktycznie wynosi 76mm;to cos znaczy? teraz moge juz rozkrecic i wymienic pcr.Napisze czy pomogło
  • Użytkownik usunął konto