#1 1145741 17 Sty 2005 11:46 wiki0506 wiki0506 Poziom 10 Posty: 58 Autor tematu Post #1 1145741 17 Sty 2005 11:46 Nie mam dźwięku z anteny TV przy odbiorze przez magnetowid? Z kasety dźwięk jest normalny.
#2 1145803 17 Sty 2005 12:09 wilku441 wilku441 Poziom 13 Posty: 42 Pomógł: 5 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #2 1145803 17 Sty 2005 12:09 prawdopodobnie masz nie przestrojoną fonie.
#3 1201951 05 Lut 2005 22:37 Jan.dg Jan.dg Poziom 21 Posty: 394 Pomógł: 32 Ocena: 28 Pomocny post? (0) Post #3 1201951 05 Lut 2005 22:37 moze jest przelacznik bg/dk to go przelacz