Witam,
Od niecałych 2 lat jestem szczęśliwym jak dotąd posiadaczem routera Linksys WAG160N. Jest on podłączony do komputera po kablu a przez sieć WiFi łączy się z nim dodatkowo laptop i 2 telefony. Do tej pory wszystko działało bez zastrzeżeń aż do momentu kiedy jakieś 2 tygodnie temu zaczęło się coś złego dziać z WiFi.
Nie wiem o co chodzi, ponieważ nic kompletnie nie modyfikowałem w ustawieniach, ale urządzenia albo nie wykrywają sieci, albo jak już wykryją i próbują się łączyć to niby strona się ładuje, ale bardzo długo i w przypadku laptopa wyświetla ją w końcu natomiast w przypadku telefonu po kilku minutach następuje zawias i info, że nie może otworzyć strony. Co może byś problemem???
Bardzo proszę o podpowiedzi... Nie jestem specem, ale podstawowe pojęcie mam i dziwię się tym bardziej, że dotąd wszystko śmigało bez zastrzeżeń.
Dodam, że Internet mam z Netii, resetowałem router wielokrotnie, odłączyłem nawet na noc, żeby "odpoczął" i nic. W ustawieniach nic nie zmieniałem.
Pomocy...!
Pozdrawiam,
Od niecałych 2 lat jestem szczęśliwym jak dotąd posiadaczem routera Linksys WAG160N. Jest on podłączony do komputera po kablu a przez sieć WiFi łączy się z nim dodatkowo laptop i 2 telefony. Do tej pory wszystko działało bez zastrzeżeń aż do momentu kiedy jakieś 2 tygodnie temu zaczęło się coś złego dziać z WiFi.
Nie wiem o co chodzi, ponieważ nic kompletnie nie modyfikowałem w ustawieniach, ale urządzenia albo nie wykrywają sieci, albo jak już wykryją i próbują się łączyć to niby strona się ładuje, ale bardzo długo i w przypadku laptopa wyświetla ją w końcu natomiast w przypadku telefonu po kilku minutach następuje zawias i info, że nie może otworzyć strony. Co może byś problemem???
Bardzo proszę o podpowiedzi... Nie jestem specem, ale podstawowe pojęcie mam i dziwię się tym bardziej, że dotąd wszystko śmigało bez zastrzeżeń.
Dodam, że Internet mam z Netii, resetowałem router wielokrotnie, odłączyłem nawet na noc, żeby "odpoczął" i nic. W ustawieniach nic nie zmieniałem.
Pomocy...!
Pozdrawiam,