Witam! Mam problem ponieważ dzisiaj zainstalowałem nowego windowsa i po ściągnięciu sterowników głos wciąż nie działa. Nie wiem czy problem nie tkwi w windowsie bo zawsze bez problemu je znajdowałem i instalowałem, a teraz po wielu nieudanych próbach postanowiłem poprosic o pomoc w szukaniu.
Windows xp
Nazwa plyty glownej: ECS 7VMM2L
Nazwa karty dzwiekowej: VIA AC'97Enhanced Audio Controller
Przepraszam jeśli temat nie w tym dziale co trzeba ale nie jestem u siebie i mam dośc ograniczony dostęp do internetu.
Windows xp
Nazwa plyty glownej: ECS 7VMM2L
Nazwa karty dzwiekowej: VIA AC'97Enhanced Audio Controller
Przepraszam jeśli temat nie w tym dziale co trzeba ale nie jestem u siebie i mam dośc ograniczony dostęp do internetu.