logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Brak dźwięku po instalacji Windows XP na ECS 7VMM2L, VIA AC'97 – sterowniki

maciek3250 24 Lip 2012 18:16 1079 3
REKLAMA
  • #1 11139473
    maciek3250
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam! Mam problem ponieważ dzisiaj zainstalowałem nowego windowsa i po ściągnięciu sterowników głos wciąż nie działa. Nie wiem czy problem nie tkwi w windowsie bo zawsze bez problemu je znajdowałem i instalowałem, a teraz po wielu nieudanych próbach postanowiłem poprosic o pomoc w szukaniu.
    Windows xp
    Nazwa plyty glownej: ECS 7VMM2L
    Nazwa karty dzwiekowej: VIA AC'97Enhanced Audio Controller

    Przepraszam jeśli temat nie w tym dziale co trzeba ale nie jestem u siebie i mam dośc ograniczony dostęp do internetu.
  • REKLAMA
  • #2 11139690
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #3 11140336
    maciek3250
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ściągałem różne wersje tych sterowników i po każdej próbie był właśnie ten żółty wykrzyknik. Nie wiem czy może to być spowodowane złymi sterownikami podstawowej płyty głównej, bo kuzynka mówiła, że coś tam instalowała i może ściągnęła jakąś złą wersję... Nie mam pojęcia czemu tak jest.
  • #4 11140529
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
REKLAMA