witam problem polega na tym, że nie mogę odnaleźć odpowiednich sterowników do karty dźwiękowej zintegrowanej.
instalowałem już z kilku stron sterowniki,ale nadal nic to nie daje, koło zegara nie ma ikony głośnika a wchodząc przez start--->Wszystkie programy---->Akcesoria--->rozrywka regulacja głośności nie włącza się.
Posiadam windowsa XP Professional SP3
ID płyty głównej 12/01/2003-KM400-8235-6A6LYE1BC-00
Nazwa płyty głównej ECS KM400-M2
wchodząc przez Eweresta klikając Komputer-->Podsumowanie wyskakuje mi że moja karta dzwiękowa to:
Multimedia
Karta dźwiękowa VIA AC'97 Enhanced Audio Controller
Jakie są poprawne sterowniki do tej karty dzwiękowej
instalowałem już z kilku stron sterowniki,ale nadal nic to nie daje, koło zegara nie ma ikony głośnika a wchodząc przez start--->Wszystkie programy---->Akcesoria--->rozrywka regulacja głośności nie włącza się.
Posiadam windowsa XP Professional SP3
ID płyty głównej 12/01/2003-KM400-8235-6A6LYE1BC-00
Nazwa płyty głównej ECS KM400-M2
wchodząc przez Eweresta klikając Komputer-->Podsumowanie wyskakuje mi że moja karta dzwiękowa to:
Multimedia
Karta dźwiękowa VIA AC'97 Enhanced Audio Controller
Jakie są poprawne sterowniki do tej karty dzwiękowej