logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Końcówki mocy Elmuz – opinie i wybór do zestawu Eminence Kappa 15 i MAG 18 600W 8Ω

varesh23 26 Lip 2012 16:21 2516 1
REKLAMA
  • #1 11145905
    varesh23
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Cześć wszystkim :-)

    Co powiecie o końcówkach mocy firmy elmuz?
    Potrzebuje kupić dwie końcówki mocy, które zasilą taki zestawik: "góry" pudła Handbox'a ale w środku 15"kappa eminence 600wat na strone i doły pudła JBL, a w środku jak sie okazało bo pewnym czasie 18" głośniczki firmy MAG(a miały być oryginalne JBL.....) i również 600wat na strone i wszystkie po 8omów. Co wybrać? . Na razie posiadam końcówke z poprzedniego zestawu od handbox'a ATX-2000 ale przy 8omach daje coś koło 550wat a przy 4 omach jedynie 815W, a więc troszkę za mało. Zacząłem zastanawiać się nad tymi:
    1. http://www.elmuz.com.pl/sklep/index.php?p999,i-7
    2. http://www.elmuz.com.pl/sklep/index.php?p668,hq8-5

    Ale czy aby na pewno zdadzą egzamin? Czy aby na pewno nie ma czegoś ciekawszego na rynku? 6 tys. zł powinno starczyć na jakieś 2 dobre końcówki(?).


    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 11161175
    ryś 36
    Poziom 11  
    Posty: 18
    Mam końcówke HQ 6,5 elmuza napędzam basy jestem zadowolony z niej
REKLAMA