Cześć wszystkim
Co powiecie o końcówkach mocy firmy elmuz?
Potrzebuje kupić dwie końcówki mocy, które zasilą taki zestawik: "góry" pudła Handbox'a ale w środku 15"kappa eminence 600wat na strone i doły pudła JBL, a w środku jak sie okazało bo pewnym czasie 18" głośniczki firmy MAG(a miały być oryginalne JBL.....) i również 600wat na strone i wszystkie po 8omów. Co wybrać? . Na razie posiadam końcówke z poprzedniego zestawu od handbox'a ATX-2000 ale przy 8omach daje coś koło 550wat a przy 4 omach jedynie 815W, a więc troszkę za mało. Zacząłem zastanawiać się nad tymi:
1. http://www.elmuz.com.pl/sklep/index.php?p999,i-7
2. http://www.elmuz.com.pl/sklep/index.php?p668,hq8-5
Ale czy aby na pewno zdadzą egzamin? Czy aby na pewno nie ma czegoś ciekawszego na rynku? 6 tys. zł powinno starczyć na jakieś 2 dobre końcówki(?).
Pozdrawiam
Co powiecie o końcówkach mocy firmy elmuz?
Potrzebuje kupić dwie końcówki mocy, które zasilą taki zestawik: "góry" pudła Handbox'a ale w środku 15"kappa eminence 600wat na strone i doły pudła JBL, a w środku jak sie okazało bo pewnym czasie 18" głośniczki firmy MAG(a miały być oryginalne JBL.....) i również 600wat na strone i wszystkie po 8omów. Co wybrać? . Na razie posiadam końcówke z poprzedniego zestawu od handbox'a ATX-2000 ale przy 8omach daje coś koło 550wat a przy 4 omach jedynie 815W, a więc troszkę za mało. Zacząłem zastanawiać się nad tymi:
1. http://www.elmuz.com.pl/sklep/index.php?p999,i-7
2. http://www.elmuz.com.pl/sklep/index.php?p668,hq8-5
Ale czy aby na pewno zdadzą egzamin? Czy aby na pewno nie ma czegoś ciekawszego na rynku? 6 tys. zł powinno starczyć na jakieś 2 dobre końcówki(?).
Pozdrawiam