logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Whirlpool AWT 2272-750-Po wymianie krzyżaka

artur9419 26 Lip 2012 19:05 2433 6
REKLAMA
  • #1 11146419
    artur9419
    Poziom 14  
    Posty: 224
    Pomógł: 8
    Ocena: 44
    Wymieniłem w tej pralce krzyżak i cała ja złożyłem ,ale jest problem.Czy trzeba było smarować czymś ten v-ring czy nie ?? Bo jakoś mi piszczy albo to pasek klinowy ale to nie zawsze tylko czasami :) Może ten V-ring musi się dotrzeć i piszczy a później przestanie.Moja frania F-202 tez tak piszczała bo miała nowy simering.Nie chciałbym znowu jej rozbierać :(
  • REKLAMA
  • #2 11146749
    krzysiekl
    Poziom 22  
    Posty: 347
    Pomógł: 57
    Ocena: 141
    Tak ,trzeba było dać troszkę smaru ,teraz to odkręć ułożyskowanie i przesmaruj.
  • REKLAMA
  • #3 11146777
    artur9419
    Poziom 14  
    Posty: 224
    Pomógł: 8
    Ocena: 44
    krzysiekl napisał:
    Tak ,trzeba było dać troszkę smaru ,teraz to odkręć ułożyskowanie i przesmaruj.

    A mogę rozpołowić bęben i nasmarować.Nic nie pogubię jak odkręcę ułożyskowanie ???
    Jak go się ściąga
    wiem ze trzeba odkręcić śruby a później ????
  • REKLAMA
  • #4 11148409
    lorpi
    Poziom 10  
    Posty: 5
    najprościej i najszybciej będzie jak odkręcisz piastę z łożyskiem która jest przykręcona na trzy torksy i nasmarujesz wargę v ringu wazeliną techniczną
  • #5 11149517
    artur9419
    Poziom 14  
    Posty: 224
    Pomógł: 8
    Ocena: 44
    lorpi napisał:
    najprościej i najszybciej będzie jak odkręcisz piastę z łożyskiem która jest przykręcona na trzy torksy i nasmarujesz wargę v ringu wazeliną techniczną

    Skończyłem rozebrałem oba ułożyskowania i nasmarowałem V-rigi z obu stron oski obydwie te blaszki i pralka nie piszczy Temat zamykam

    Dodano po 1 [minuty]:

    nasmarujesz wargę v ringu wazeliną techniczną[/quote]
    A ja nasmarowałem smarem do simeringów niebieskim czy to źle ???
  • #6 11149609
    nares
    Specjalista AGD
    Posty: 8713
    Pomógł: 1515
    Ocena: 3381
    artur9419 napisał:
    niebieskim

    Dobrze :)
  • REKLAMA
  • #7 11189945
    artur9419
    Poziom 14  
    Posty: 224
    Pomógł: 8
    Ocena: 44
    Pralka działa Temat Zamykam

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik wymienił krzyżak w pralce Whirlpool AWT 2272-750, ale po złożeniu urządzenia zauważył piszczenie, które mogło pochodzić od v-ringu lub paska klinowego. Otrzymał porady dotyczące smarowania v-ringu, co miało na celu eliminację hałasu. Po rozebraniu obu ułożyskowań i nasmarowaniu v-ringów, problem został rozwiązany. Użytkownik użył smaru do simeringów, co również okazało się skuteczne.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA