Wymieniłem w tej pralce krzyżak i cała ja złożyłem ,ale jest problem.Czy trzeba było smarować czymś ten v-ring czy nie ?? Bo jakoś mi piszczy albo to pasek klinowy ale to nie zawsze tylko czasami
Może ten V-ring musi się dotrzeć i piszczy a później przestanie.Moja frania F-202 tez tak piszczała bo miała nowy simering.Nie chciałbym znowu jej rozbierać