Bieg jałowy nie może złapać równych obrotów.Przy gwałtownym przyspieszaniu silnik szarpie a obrotmoierz wariuje. Przy delikatnym wciskaniu pedału "gazu" samochód zachowuje się dobrze ale obrotrmierz przycina w dół a przy wyższych obrotach (ok. 3000) wskakuje w normalne położenie. Co moż e być tego przyczyną? Pomóżcie, bo sił mi już brak.