Mercedes Actros 6x2 2007 rok automat EPS3 ciągnik siodłowy - nie wybiera biegów po wymianie skrzyni.
Czy wystarczy zaprogramować sterownik skrzyni biegów? Jeżeli tak to jak to się robi star diagnozą?
Widzę że jest taka opcja aby zaprogramować sterownik skrzyni biegów ale pokazuje się komunikat 'tele matic platform must be disconected' przed rozpoczeciem programowania. Nie wiem co oznacza ten 'telematic'.
Podaje numer VIN WDB9342332L193103
Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi
Czy wystarczy zaprogramować sterownik skrzyni biegów? Jeżeli tak to jak to się robi star diagnozą?
Widzę że jest taka opcja aby zaprogramować sterownik skrzyni biegów ale pokazuje się komunikat 'tele matic platform must be disconected' przed rozpoczeciem programowania. Nie wiem co oznacza ten 'telematic'.
Podaje numer VIN WDB9342332L193103
Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi