Witam. Mam problem z zasilaczem od xboxa. Nie mam konsoli tylko sam zasilacz i nie wiem które kabelki połączyć żeby się uruchomił. Mam takie kabelki: brązowy, czerwony, zielony (takie 3 obok teszty kabelków. Te cieńsze.) Czerwone (dużo w tym samym lucie), czarne (dużo w tym samym lucie) i zasilanie (2 połączone czarne, żółty, czerwony) i jak tymi kabelkamy włączyć zasilacz? Mam go bez wtyczki, ale jeżeli będzie jakieś zdjęcie pokazujące wtyczkę i jednocześnie kolory kabli w niej też będzie ok. Każda pomoc mile widziana. Już brak mi nerwów do tego zasilacza.zasilacz chcę wykorzystać do testowania silniczków, wiatraków itp. Głównie 12v ok 1.5A na silniki 12v