Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka side by side do 3000 zł

14 Sie 2012 10:43 2145 4
  • Poziom 2  
    Muszę kupić rodzicom lodówkę side by side - żadnych kostkarek, dystrybutorów wody itd. Im więcej miejsca w środku tym lepiej. Ma być do 3000 zł i jak najmniej awaryjna. Myslałem o Daewoo, ale prawie nikt tego nie sprzedaje - mały popyt nie jest dobrą reklamą. Samsung - dużo uwag, że psują się po 2 latach. Może LG - niezbyt mi sie podobają, no ale chodzi bardziej o trwałość, nie o wygląd. Tak więc proszę o jakieś typy i wskazówki
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    ale ja niczego nie wywalam. Mój brat ma Samsunga i dziala swietnie, sąsiad też. Ale mają je od niedawna. Sam najchętniej kupiłbym Daewoo, bo jest najtańsze - koło 400 zł różnicy. Ale gdzieś w zestawieniach firm sprzedających lodówki w Polsce widziałem ich dopiero na 25 miejscu. To może sugerować różne rzeczy - może ich lodówki to złom i nikt ich nie chce; może są dobre, ale nikt ich nie chce bo nazwa kojarzy się z lanosem; może są świetne, ale sprzedają je w Polsce tylko przy okazji i nie zależy im na marketingu ... Zwiedziłem 10 supermarketów w Warszawie celem pooglądania sobie różnych lodówek i w tych wszystkich sklepach spotkałem 3 słownie trzy sztuki Daewoo. Wszystkie o wyższym standardzie niż potrzebuję. Za to obsługant z jednego ze sklepów twierdził, że są problemy z serwisem gwarancyjnym Daewoo. Staram się jednak nie brać na poważnie wypowiedzi sprzedawców supermarketów, bo wiem, że w 95% to totalni ignoranci. Gdzieś czytałem, że LG składane są w Polsce - to sugerowałoby lepszą jakość niż chiński Samsung czy koreańskie Daewoo, jednak jeśli podzespoły są kiepskie, to sam montaż niewiele daje. Wiem, że grę wchodzą tylko te 3 firmy - więc może ktoś ma jakieś sugestie. Chodzi głównie o trwałość i niezawodność.
  • Poziom 18  
    wuzych napisał:
    Gdzieś czytałem, że LG składane są w Polsce - to sugerowałoby lepszą jakość niż chiński Samsung czy koreańskie Daewoo, jednak jeśli podzespoły są kiepskie, to sam montaż niewiele daje.

do Twojej świadomości - chłodziarki Samsung też składają w Polsce i to w fabryce we Wronkach :D
    Nie zdziwię się, jak wszystkie chłodziarki (i nie tylko) są z komponentów/podzespołów chińskich, nawet Bosch, Siemens, LG, Samsung czy Mastercook;-)
  • Użytkownik usunął konto