Witam.
Mam ogromny problem, mianowicie kamerą nakręciłem kilka filmików, następnie złączyłem je, dodałem muzykę i parę napisów a to wszystko przy pomocy programu: Windows Movie Marker 2.6. Zapisałem, we właściwościach tego zapisanego filmu pojawił się następujący typ pliku: Plik wideo pakietu Windows Media (.wmv) świecie przekonany że jest wszystko dobrze, nagrałem film na płytę i włożyłem do kina domowego (marki Samsung). Film wogóle nie został otworzony, pojawił się tylko taki komunikat: CODEC IS NOT SUPPORTED (Kodek nie jest obsługiwany). Nie poddałem się za namowa moich kolegów zmieniłem format tego pliku na MPEG Video Format (.mpg) za pomocą programu: Total Video Converter. Zmieniłem jeszcze we właściwościach tego pliku program za pomocą którego jest on otwierany: z Winampa zmieniłem na POWER DVD. I spróbowałem dalej, co prawda obraz się pokazał, ale był strasznie zamazany i zakrywany bez przerwy wyskakującymi, wielokolorowymi prostokątami - ciężko to opisać. Dalej się nie poddałem zrobiłem to samo z jedną sceną filmu (zmieniłem format i zmieniłem na POWERDVD) ta scenka nie była przerabiana w Movie Marker i zdziwiłem się jak kino normalnie odtworzyło tą scenkę, tylko trochę obraz siepało.
Jak wy myślicie co było przyczyną tych problemów, czyżby Movie Marker, czy po prostu kino ma jakąś wadę.? Jeśli to Movie Marker to podajcie mi inny program w którym mógłbym sobie te filmiki przerobić, a później zmienić format i program otwierający.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
Mam ogromny problem, mianowicie kamerą nakręciłem kilka filmików, następnie złączyłem je, dodałem muzykę i parę napisów a to wszystko przy pomocy programu: Windows Movie Marker 2.6. Zapisałem, we właściwościach tego zapisanego filmu pojawił się następujący typ pliku: Plik wideo pakietu Windows Media (.wmv) świecie przekonany że jest wszystko dobrze, nagrałem film na płytę i włożyłem do kina domowego (marki Samsung). Film wogóle nie został otworzony, pojawił się tylko taki komunikat: CODEC IS NOT SUPPORTED (Kodek nie jest obsługiwany). Nie poddałem się za namowa moich kolegów zmieniłem format tego pliku na MPEG Video Format (.mpg) za pomocą programu: Total Video Converter. Zmieniłem jeszcze we właściwościach tego pliku program za pomocą którego jest on otwierany: z Winampa zmieniłem na POWER DVD. I spróbowałem dalej, co prawda obraz się pokazał, ale był strasznie zamazany i zakrywany bez przerwy wyskakującymi, wielokolorowymi prostokątami - ciężko to opisać. Dalej się nie poddałem zrobiłem to samo z jedną sceną filmu (zmieniłem format i zmieniłem na POWERDVD) ta scenka nie była przerabiana w Movie Marker i zdziwiłem się jak kino normalnie odtworzyło tą scenkę, tylko trochę obraz siepało.
Jak wy myślicie co było przyczyną tych problemów, czyżby Movie Marker, czy po prostu kino ma jakąś wadę.? Jeśli to Movie Marker to podajcie mi inny program w którym mógłbym sobie te filmiki przerobić, a później zmienić format i program otwierający.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję