Witam,
Mam problem z układem na bazie komparatora LM393n.
Układ:
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Czy dobrze rozumiem działanie tego komparatora? (ma on porównywać prądy na in1+ i in1-).
Co z przewodem oznaczonym znakiem ? na rysunku. (nie wiem jak zgrać ten prąd zmienny i stały)
Czy tranzystor przewodzący prąd zmienny może być sterowany prądem stałym?
Mam problem z układem na bazie komparatora LM393n.
Układ:
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Czy dobrze rozumiem działanie tego komparatora? (ma on porównywać prądy na in1+ i in1-).
Co z przewodem oznaczonym znakiem ? na rysunku. (nie wiem jak zgrać ten prąd zmienny i stały)
Czy tranzystor przewodzący prąd zmienny może być sterowany prądem stałym?