Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE37ES5500 a nagrywanie

gosios 04 Wrz 2012 15:04 2118 1
  • #1 04 Wrz 2012 15:04
    gosios
    Poziom 1  

Wpadł mi w oko ten model TV. Zastanawiam się nad jego kupnem. Mam jednak pytanie odnośnie nagrywania programów. Doszły mnie słuchy (nie wiem czy zgodne z prawdą), że możliwe jest TYLKO nagranie tego programu, który właśnie jest oglądany. Chodzi mi o zweryfikowanie tego. Bardziej mi zależy na tym aby nagrać coś czego nie mogę obejrzeć w danej chwili (bo nie ma mnie w domu) albo program, który emitowany jest na innym kanale(dzieci oglądają bajkę na jednym a mecz leci na drugi). Może ktoś z użytkowników tego modelu telewizora mógłby wypowiedzieć się na ten temat. Niestety w żadnym sklepie nie mogli udzielić mi odpowiedzi na to pytanie.

• #2 08 Wrz 2012 11:47
    kry1972
    Poziom 18  

Witaj, posiadam model ue40es6800 i niestety ale w moim tv można nagrać jedynie program, który w tej chwili oglądamy. W moim tv mam kartę podpiętą poprzez moduł CI bezpośrednio do odbiornika i próbowałem nagrać nagrać COŚ na pendrive, ale w tym czasie nie mogłem zmienić żadnych programów. Nie wiem jak to się odbywa z użyciem dekodera. Jakbyś chciał coś nagrać podczas swojej nieobecności, to MOIM zdaniem jest taka możliwość. Odbiorniki te mają funkcję automatyczneczo uruchamiania o zaprogramowanej godzinie, i w tym momencie powinno odbyć się również nagrywanie ( TO SĄ TYLKO MOJE DOMYSŁY ), ale domownicy zapewne będą zmuszeni oglądać to co się w tej chwili nagrywa.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME