Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Y GT-S5360- brak mozliwości odbierania rozmów przychodzących

Vibropenetrator 04 Wrz 2012 19:46 8769 5
  • #1 04 Wrz 2012 19:46
    Vibropenetrator
    Poziom 2  

Witam jak w temacie dostałem dzis nowiutki telefon ale,mam problem a mianowicie,jak ktos do mnie dzwoni,to nie moge odebrać danej rozmowy ,na ekranie dotykowym widać że niby wszystko funkcjonuje,bo mruga sluchawka przy dotyku ale niestety nie odbiera ,nie wiem moze to moja wina bo grzebałem troszke w ustawieniach ale teraz dojsc juz niemoge co i jak :(.Gdyby ktoś mógł mi pomóc to z góry dziekuje...Dodam jeszcze iz z połączeniami wychodzącymi jest wszystko wporzadku

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Proszę zapoznać sie z regulaminem i zacząć go stosować. Błędy ortograficzne, znaki przystankowe.

mod.fischer8

0 5
  • #3 05 Wrz 2012 07:30
    Vibropenetrator
    Poziom 2  

Ok,problem rozwiązany,ale pojawił się następny problem a mianowicie,środki na koncie jakoś dziwnie mi się tracą,po wykonaniu trzech rozmów po mniej wiecej 3 minutach każdego,połączenia znikło mi z konta 45 zł:(

sytem operacyjny telefonu to android wersja2.3.6 telefon Samsung galaxy Y gt-s5360

Słyszałem od znajomego ze powinienem zablokowac dostep do internetu,tak aby łączył sie tylko poprzez wi-fi ale niewiem jak to zrobić

0
  • #5 05 Wrz 2012 09:19
    Vibropenetrator
    Poziom 2  

Tak zrobiłem zobaczymy czy coś pomoże,dziękuje...

0
  • #6 08 Wrz 2012 07:21
    Vibropenetrator
    Poziom 2  

Ok przepraszam ze tak pózno, kolega bardzo pomógł,dziękuje temat można zamknąć.

0