Witam jak w temacie dostałem dzis nowiutki telefon ale,mam problem a mianowicie,jak ktos do mnie dzwoni,to nie moge odebrać danej rozmowy ,na ekranie dotykowym widać że niby wszystko funkcjonuje,bo mruga sluchawka przy dotyku ale niestety nie odbiera ,nie wiem moze to moja wina bo grzebałem troszke w ustawieniach ale teraz dojsc juz niemoge co i jak
.Gdyby ktoś mógł mi pomóc to z góry dziekuje...Dodam jeszcze iz z połączeniami wychodzącymi jest wszystko wporzadku
3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
Proszę zapoznać sie z regulaminem i zacząć go stosować. Błędy ortograficzne, znaki przystankowe.
mod.fischer8
3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
Proszę zapoznać sie z regulaminem i zacząć go stosować. Błędy ortograficzne, znaki przystankowe.
mod.fischer8