Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kupić zestaw, aby otwierał też furtkę ?

05 Wrz 2012 19:29 2052 8
  • Poziom 36  
    Witam, chciałbym kupić jakiś zestaw do otwierania bramy uchylnej, ale taki aby otwierał także furtkę. Co polecacie ? Furtka oczywiście byłaby "trzecią bramą"
  • Poziom 42  
    Furtkę chcesz otwierać jak bramę dwuskrzydłową? Takie ułatwienie dla niepełnosprawnego na wózku?
    Jeśli jednak nie to może sam elektromagnes by wystarczył?
  • Poziom 36  
    No właśnie chodzi o osobę niepelnosprawną, by to ułatwilo jej życie. Coś tam widziałem na stronie Came'a ale nie bardzo się na tym znam dlatego szukam kogoś, kto mógłby doradzić.
  • Poziom 36  
    I co nikt nie chciałby by pomóc ?
  • Poziom 42  
    Wszyscy produkują tylko napędy do bram dwuskrzydłowych więc musiałbyś jeden taki napęd zamontować na furtce.
    Niestety ma to też wady bo nikt jej bez pilota nie otworzy.
  • Poziom 36  
    A ten jednak produkują Link tyle, że ja bym chciał tylko jedną centralę która obsługiwałaby i bramę i furtkę.
  • Poziom 35  
    Musiał byś kupić dwa zestawy jeden do furtki drugi do bramki. Na plus przemawia to iż można wprogramować drugi kanał pilota do drugie centralki i jednym pilotem będziesz obsługiwał wszystko. Osobiści nie widziałem sterownika obsługującego 3 siłowniki. Otwarcie furtki nie koniecznie trzeba obsługiwać z pilota. Można założyć włącznik kluczykowy.

• Poziom 19  
    Może lepszym rozwiązaniem będzie jeśli ta osoba będzie wyjeżdzała wózkiem przez bramę. Wtedy wystarczy centrala z funkcją furtki (drugim przyciskiem pilota otwierane jest tylko jedno skrzydło) centrala np. faac 452
  • Poziom 36  
    Witam ponownie, po długich poszukiwaniach spodobał mi się zestaw Nice Walky 1024 do furtki i 2024 do bramy. Czy ktoś z Was to montował i mógłby coś więcej o nich powiedzieć ?