Do tego momentu prała normalnie. Jednak kiedy były 4 min do końca zatrzymała się, jakby "myślała" - nie było słychać ani buczenia, ani pstrykania programatora, itp. i po chwili patrzę "End" na wyświetlaczu i dla niej pranie się skończyło. A szczegół, że wywirować "zapomniała".... Trochę wody jeszcze w bębnie było i stało to jakiś czas. Ustawiłam osobne "Wirowanie" i już normalnie odwirowała. Co może być przyczyną jej "strajku"?????????????