Witam,
mam problem z nieszczęsnym HP 2320fxi. Drukarka jechała na zamiennikach, ale postanowiłem, że w końcu zakupię oryginały. Dlatego to też kupiłem DualPack z dwoma czarnymi tonerami 304A.
Po rozpakowaniu i włożeniu tonera na ekranie wyskakuje komunikat - usuń wszystkie elementy blokujące. Oczywiście wszystkie są usunięte. Gdy wkładam stary toner wszystko jest OK.
Zacząłem kombinować i doszedłem to takiego momentu, że gdy włożę np dwa obojętnie jakie kolory + czarny to urządzenie rozpoznało te dwa kolory + czarny (zainstalowano nowy oryginalny toner), ale oczywiście po chwili wyskakuje komunikat, że brakuje jednego z kolorów. Gdy go dołożę to znowu pojawia się informacja, abym usunął elementy blokujące z czarnego tonera.
Dzwoniłem do HP powiedzieli, że uszkodzona drukarka i szacunkowy koszt naprawy 1500zł. Stwierdziłem więc, że urwali się z księżyca i może coś z pomocą społeczności elektrody wykombinuje.
Macie jakieś pomysły?
mam problem z nieszczęsnym HP 2320fxi. Drukarka jechała na zamiennikach, ale postanowiłem, że w końcu zakupię oryginały. Dlatego to też kupiłem DualPack z dwoma czarnymi tonerami 304A.
Po rozpakowaniu i włożeniu tonera na ekranie wyskakuje komunikat - usuń wszystkie elementy blokujące. Oczywiście wszystkie są usunięte. Gdy wkładam stary toner wszystko jest OK.
Zacząłem kombinować i doszedłem to takiego momentu, że gdy włożę np dwa obojętnie jakie kolory + czarny to urządzenie rozpoznało te dwa kolory + czarny (zainstalowano nowy oryginalny toner), ale oczywiście po chwili wyskakuje komunikat, że brakuje jednego z kolorów. Gdy go dołożę to znowu pojawia się informacja, abym usunął elementy blokujące z czarnego tonera.
Dzwoniłem do HP powiedzieli, że uszkodzona drukarka i szacunkowy koszt naprawy 1500zł. Stwierdziłem więc, że urwali się z księżyca i może coś z pomocą społeczności elektrody wykombinuje.
Macie jakieś pomysły?