Witam,
lamerski problem, jak w temacie - zainstalowałem Mozillę, ale nie bardzo wiem, jak ją uruchamiać - nigdzie nie ma skrótu, jedynie w katalogu z programem jest "run-mozilla.sh", ale jego wykonanie kończy się błędem. Coś poknociłem, czy może w systemie czegoś brakuje?
lamerski problem, jak w temacie - zainstalowałem Mozillę, ale nie bardzo wiem, jak ją uruchamiać - nigdzie nie ma skrótu, jedynie w katalogu z programem jest "run-mozilla.sh", ale jego wykonanie kończy się błędem. Coś poknociłem, czy może w systemie czegoś brakuje?