Przy odtwarzaniu taśma podchodzi do góry na capstanie i zaczyna ją gnieżć.Rolka była już ztwardniała,więc wymieniłem na nową,samą rolkę bez ramienia.Efekt taki sam.pozatym na dole ekranu pasy zkłocenia,obaz słabszy ,ale nie szum.Ale widać ,że na wyjściu opasania bębna taśma leży
spokojnie ,nie unosi się.Regulacja prawym kołkiem nie daje poprawy.
Przy przewijaniu taśma jest przesuwana prawidłowo.Na podglądzie do tyłu też.Pytanie:czy głowica zużyta(za słabe podciśnienie na bębnie),czy może
coś z capstanem?-pomocy!
spokojnie ,nie unosi się.Regulacja prawym kołkiem nie daje poprawy.
Przy przewijaniu taśma jest przesuwana prawidłowo.Na podglądzie do tyłu też.Pytanie:czy głowica zużyta(za słabe podciśnienie na bębnie),czy może
coś z capstanem?-pomocy!