logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak poprawić dźwięk skrzyni basowej JBL GT5 z wzmacniaczem Magnat Edition Two?

lukasz198230 04 Paź 2012 19:11 1101 1
REKLAMA
  • #1 11377401
    lukasz198230
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam! Zakupiłem nową skrzynię basową JBL GT5 - 12 z głośnikiem 30cm o mocy 1100W :D RMS 275W.
    Dane głośnika:
    - Obciążalność RMS 275W
    - Obciążalność szczytowa 1000W
    - Czułość (2,83V/1m) 90dB
    - Częstotliwość 35Hz - 200Hz
    - Impedancja 4Ohms

    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

    Mam do tego wzmacniacz ale licho strasznie gra :|
    Jednostka sterująca to JVC KD-R431.
    Całość gra w Mercedesie Vito wersja Westfalia czy Multivan więc miejsca na efekt jest troszkę :D
    Mam zamiar zakupić Wzmaniacz MAGNAT EDITION TWO o mocy 500W
    Jego dane to:
    - Kanały - 2
    - Moc maksymalna - 4 Ω 2 x 150W / 1 x 500W
    - Moc skuteczna (RMS) 4 Ω 2 x 55W / 1 x 150W
    - Moc maksymalna 2 Ω 2 x 250W
    - Moc skuteczna (RMS) 2 Ω 2 x 75W
    - Zakres częstotliwości (-3 dB) 5 - 50 000 Hz
    Dodatkowo posiada:
    Zwrotnica wielofunkcyjna:
    Regulowany filtr dolnoprzepustowy 40 – 300 Hz (12 dB/okt.)
    Regulowany filtr górnoprzepustowy 40 – 300 Hz (12 dB/okt.)
    Regulowane wzmocnienie basów (Bass Boost) 0…12 dB przy 45 Hz

    Pytanie moje brzmi: Czy razem będzie to tworzyło już zgrany zestawik dla mojego ucha. Słucham przeważnie Dance&Techno.
  • REKLAMA
  • #2 11377519
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    Poczytaj FAQ Nazara i potem kilka tematów jak należy dobrać wzmacniacz pod głośnik.
REKLAMA