Witam! Zakupiłem nową skrzynię basową JBL GT5 - 12 z głośnikiem 30cm o mocy 1100W
RMS 275W.
Dane głośnika:
- Obciążalność RMS 275W
- Obciążalność szczytowa 1000W
- Czułość (2,83V/1m) 90dB
- Częstotliwość 35Hz - 200Hz
- Impedancja 4Ohms
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Mam do tego wzmacniacz ale licho strasznie gra
Jednostka sterująca to JVC KD-R431.
Całość gra w Mercedesie Vito wersja Westfalia czy Multivan więc miejsca na efekt jest troszkę
Mam zamiar zakupić Wzmaniacz MAGNAT EDITION TWO o mocy 500W
Jego dane to:
- Kanały - 2
- Moc maksymalna - 4 Ω 2 x 150W / 1 x 500W
- Moc skuteczna (RMS) 4 Ω 2 x 55W / 1 x 150W
- Moc maksymalna 2 Ω 2 x 250W
- Moc skuteczna (RMS) 2 Ω 2 x 75W
- Zakres częstotliwości (-3 dB) 5 - 50 000 Hz
Dodatkowo posiada:
Zwrotnica wielofunkcyjna:
Regulowany filtr dolnoprzepustowy 40 – 300 Hz (12 dB/okt.)
Regulowany filtr górnoprzepustowy 40 – 300 Hz (12 dB/okt.)
Regulowane wzmocnienie basów (Bass Boost) 0…12 dB przy 45 Hz
Pytanie moje brzmi: Czy razem będzie to tworzyło już zgrany zestawik dla mojego ucha. Słucham przeważnie Dance&Techno.
Dane głośnika:
- Obciążalność RMS 275W
- Obciążalność szczytowa 1000W
- Czułość (2,83V/1m) 90dB
- Częstotliwość 35Hz - 200Hz
- Impedancja 4Ohms
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Mam do tego wzmacniacz ale licho strasznie gra
Jednostka sterująca to JVC KD-R431.
Całość gra w Mercedesie Vito wersja Westfalia czy Multivan więc miejsca na efekt jest troszkę
Mam zamiar zakupić Wzmaniacz MAGNAT EDITION TWO o mocy 500W
Jego dane to:
- Kanały - 2
- Moc maksymalna - 4 Ω 2 x 150W / 1 x 500W
- Moc skuteczna (RMS) 4 Ω 2 x 55W / 1 x 150W
- Moc maksymalna 2 Ω 2 x 250W
- Moc skuteczna (RMS) 2 Ω 2 x 75W
- Zakres częstotliwości (-3 dB) 5 - 50 000 Hz
Dodatkowo posiada:
Zwrotnica wielofunkcyjna:
Regulowany filtr dolnoprzepustowy 40 – 300 Hz (12 dB/okt.)
Regulowany filtr górnoprzepustowy 40 – 300 Hz (12 dB/okt.)
Regulowane wzmocnienie basów (Bass Boost) 0…12 dB przy 45 Hz
Pytanie moje brzmi: Czy razem będzie to tworzyło już zgrany zestawik dla mojego ucha. Słucham przeważnie Dance&Techno.