logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć silnik rolety z 3 przewodami bez pilota?

sebastian98 10 Paź 2012 15:12 8205 4
  • #1 11397191
    sebastian98
    Poziom 10  
    Posty: 6
    Ocena: 6
    Witam mam problem z podłączeniem rolety aby chodziła góra dół moim zdaniem powinny być 4 przewody a wychodzą 3 okno kupiłem za niewielkie pieniądze używaną bez pilota i chodzi o to w jaki sposób to podłączyć zrobić jakiś włącznik czy coś jestem zielony w tych sprawach.

    Jak podłączyć silnik rolety z 3 przewodami bez pilota? Jak podłączyć silnik rolety z 3 przewodami bez pilota? Jak podłączyć silnik rolety z 3 przewodami bez pilota? Jak podłączyć silnik rolety z 3 przewodami bez pilota? Jak podłączyć silnik rolety z 3 przewodami bez pilota?
  • #2 11398025
    duddy

    Poziom 24  
    Posty: 577
    Pomógł: 56
    Ocena: 186
    Wygląda na to że jest to sterowanie 3 przewodowe 2 kierunkowe.
    Przykładowo czarny - niebieski kierunek góra a brązowy - niebieski kierunek dół.
    Wspólny przewód neutralny a faza kierunek jeśli jest to sterowanie 230V
    Konto firmowe:
    PITSTOP
    Piłkarska 21, Gorzów Wielkopolski, 66-400
  • #3 13982324
    kris1980
    Poziom 11  
    Posty: 26
    Ocena: 7
    Co się stanie gdy przez wyłącznik roletowy bez blokady zostaną na silnik podane naraz faza zamykania i otwierania. Czy silnik może tak zostać podłączony?
  • #4 13982379
    mczapski
    Poziom 40  
    Posty: 6237
    Pomógł: 467
    Ocena: 1656
    Przedstawiona dokumentacja jest tak sugestywna i kompletna, że nic nie dowiesz się. Czy ktoś zorientował się z jakimi elementami mamy do czynienia?
  • #5 14034483
    wrobleszczak
    Poziom 9  
    Posty: 5
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    na niebieski neutralny wpinasz zero z sieci,na czarny i brązowy podajesz fazę są to kierunki góra,dół,krańcówki mechaniczne
    niema łącznika żaluzjowego bez blokady(może nie miał podtrzymania i usunięto sprężynki
REKLAMA