Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie silnika rolety

10 Paź 2012 15:12 4881 4
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z podłączeniem rolety aby chodziła góra dół moim zdaniem powinny być 4 przewody a wychodzą 3 okno kupiłem za niewielkie pieniądze używaną bez pilota i chodzi o to w jaki sposób to podłączyć zrobić jakiś włącznik czy coś jestem zielony w tych sprawach.

Podłączenie silnika rolety Podłączenie silnika rolety Podłączenie silnika rolety Podłączenie silnika rolety Podłączenie silnika rolety
  • Poziom 23  
    Wygląda na to że jest to sterowanie 3 przewodowe 2 kierunkowe.
    Przykładowo czarny - niebieski kierunek góra a brązowy - niebieski kierunek dół.
    Wspólny przewód neutralny a faza kierunek jeśli jest to sterowanie 230V
  • Poziom 10  
    Co się stanie gdy przez wyłącznik roletowy bez blokady zostaną na silnik podane naraz faza zamykania i otwierania. Czy silnik może tak zostać podłączony?
  • Poziom 39  
    Przedstawiona dokumentacja jest tak sugestywna i kompletna, że nic nie dowiesz się. Czy ktoś zorientował się z jakimi elementami mamy do czynienia?
  • Poziom 9  
    na niebieski neutralny wpinasz zero z sieci,na czarny i brązowy podajesz fazę są to kierunki góra,dół,krańcówki mechaniczne
    niema łącznika żaluzjowego bez blokady(może nie miał podtrzymania i usunięto sprężynki