Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana partycji dynamicznej na podstawową

10 Paź 2012 15:17 1161 7
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie!
    System Windows 7 nie wykrywa mi 3 partycji dynamicznych. Z tego co zdążyłem wyczytać we wcześniejszych tematach potrzebna jest zmiana partycji na 'podstawowe' programem DMDE. I tak też próbowałem rozwiązać ten problem (według filmiku z youtube) jednak dane w programie wyglądają u Mnie... troche inaczej. Dlatego w obawie o uszkodzenia danych wolałem spytać o rade.

Podaje dane do analizy:
    Załączniki:
  • Poziom 12  
    Witam!
    Spróbuję Ci pomóc.Ale wytłumacz o co CI chodzi.Odczytałem z zrzutu że była partycja rozszerzona i dyski logiczne.Pewnie te dyski chcesz zamienić na partycje podstawowe.Przy zrzucie nie zaznaczaj "tablice" bo to jest nie potrzebne.
  • Poziom 2  
    ..Czyli wszystkie dyski logiczne chce zamienić na partycje podstawowe - nie wiem czy precyzyjnie to okreslam - w gruncie rzeczy chodzi mi o to żeby tylko widział je system.
    Co jeszcze jest potrzebne żebyś mógł Mi pomóc?

• Specjalista HDD Recovery
    Po Pierwsze poczytaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic962055.html
    (4 partycje nie więcej)
    Po drugie
    1) Uszkodzony MFT jest mft mirr
    2) Part Tata Ok
    3) Part Sciaganie nachodzi na ostatnią i brak Boot Copy przypuszczalnie błędny boot do naprawy
    4) Part Gylu i Michał Wygląda dobrze

Dwie uszkodzone dwie sprawne.
  • Poziom 12  
    Szanowny Kolego Migol21!
    Mam następujące pytania.Ten temat jest związany z partycją rozszerzoną , na
    której połączono dwa dyski.Trzeci "ściąganie" z pierwszym. Czy jest możliwość odtworzenia pierwszego i zamiany na podstawową.Na którym z dysków znajduje
    się MFT .
  • Poziom 12  
    Z obu tych dysków utworzono dysk dynamiczny.