Witam.
Mam drukarke HP Deskjet f4180 a w nim smigaja HP 21 XL i HP 22 XL. Ostatnio je napelnilem tuszem i postanowilem zresetowac kardridze.
Czarny udalo mi sie za pierwszym razem wyzerowac i sprawa zamknieta.
Natomiast kolorowy nie. Po wlozeniu kardridza z zaklejonym pierwszym kwadracikiem, pojawia sie okno z inf. o problemie z kardridzem, ale juz nie drukuje strony testowej.
Czyscilem styki.
Na tym etapie zatrzymuje sie moje resetowanie.
Czy jest inny sposob na zerowanie licznika?
Moze ma znaczenie czy jest w danym momencie wlozony czarny tusz czy nie?
Napiszcie prosze. Moze byc na maila: gajowyx na gmailu.
Z gory dziekuje za pomoc.
pozdro
Max
PS Moze pomoze zdjecie drukarki ktora swieci w taki sposob:
Mam drukarke HP Deskjet f4180 a w nim smigaja HP 21 XL i HP 22 XL. Ostatnio je napelnilem tuszem i postanowilem zresetowac kardridze.
Czarny udalo mi sie za pierwszym razem wyzerowac i sprawa zamknieta.
Natomiast kolorowy nie. Po wlozeniu kardridza z zaklejonym pierwszym kwadracikiem, pojawia sie okno z inf. o problemie z kardridzem, ale juz nie drukuje strony testowej.
Czyscilem styki.
Na tym etapie zatrzymuje sie moje resetowanie.
Czy jest inny sposob na zerowanie licznika?
Moze ma znaczenie czy jest w danym momencie wlozony czarny tusz czy nie?
Napiszcie prosze. Moze byc na maila: gajowyx na gmailu.
Z gory dziekuje za pomoc.
pozdro
Max
PS Moze pomoze zdjecie drukarki ktora swieci w taki sposob: