Witam serdecznie.Problem z pralka polega na tym,że pralka pracuje przez około 10 minut po czym staje i na wyświetlaczu pojawia się symbol HI. Serwis chce aby przywieźć pralkę ale jeśli jest to cos prostego to sam jestem w stanie sobie poradzić
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam