logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Internet nie działa - Klucz sieciowy pasuje, a nie odbiera pakietów.

Cage21 16 Paź 2012 13:45 7515 10
REKLAMA
  • #1 11417134
    Cage21
    Poziom 9  
    Posty: 9
    Witam.

    Problem polega na tym, że po wyszukaniu sieci wifi i kliknięciu w celu połączenia ukazuje się ramka, żeby wpisać klucz sieciowy, zostaje prawidłowy wpisany klucz sieciowy i rozpoczyna się pobieranie adresu sieciowe.
    Adres zostaje pobrany błędy i pojawia się stan: ograniczenie lub brak łączności.
    Wtedy w ogólnych właściwościach połączenia sieci bezprzewodowej w Windows, wpisuje ręcznie:

    Adres IP: 192.168.1.103
    Maska podsieci: 255.255.255.0
    Brama domyślna: 192.168.1.1
    Serwer DNS:
    62.179.1.62
    62.179.1.63

    Znam te ustawienia, gdyż wcześniej internet działał bezprzewodowo, bez wpisywania klucza sieciowego.

    Z tego co ustaliłem, to internet pochodzi od dostawcy UPC, który jest podłączony do routera TP-Link i do tego łącze się za pomocą karty WiFi USB TP-Link WN722N

    Nie wiem dlaczego internet nie odbiera pakietów, nie można przez www też wejść w ustawienia tego routera TP-Link

    Pakiety tylko wysyła, a nie odbiera, system operacyjny to Windows XP Pro
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 11417175
    Bródka
    Poziom 42  
    Posty: 7245
    Pomógł: 900
    Ocena: 722
    Jaki to TPLINK ?
    Jak UPC to musisz mieć od nich modem, masz go ?
    Windows posiada SP3 ?
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • #4 11417405
    Cage21
    Poziom 9  
    Posty: 9
    Foxtrott napisał:
    Prawdopodobnie Twój sąsiad dodał też blokadę po MAC.


    Faktycznie, to może być przez to, a w jaki sposób obejść taką blokadę :?:

    Dodano po 2 [minuty]:

    Bródka napisał:
    Jaki to TPLINK ?
    Jak UPC to musisz mieć od nich modem, masz go ?
    Windows posiada SP3 ?


    Z tego co sobie przypominam, to jest model TP-Link TL-WR340G
    Ja modemu nie posiadam, gdyż łącze się z siecią za pomocą karty WiFi pod USB
    Tak, system Windows XP Pro jest z SP3
  • #5 11417408
    Bródka
    Poziom 42  
    Posty: 7245
    Pomógł: 900
    Ocena: 722
    Cage21 napisał:
    Faktycznie, to może być przez to, a w jaki sposób obejść taką blokadę :?:

    Zgłoś się do właściciela routera
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • REKLAMA
  • #6 11417458
    Longi2005
    Poziom 12  
    Posty: 29
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    Moim zdaniem nie chodzi o blokadę MAC. Ten dziwny adres IP, który dostajesz, to 168. itd? Może właściciel zmienił ustawienia routera. Może nie działa tam DHCP? Może jest inna podsieć niż 192.168.1.0. Może w sieci istnieje inna maszyna o adresie 192.168.1.103?
  • #7 11417560
    Cage21
    Poziom 9  
    Posty: 9
    Bródka napisał:

    Zgłoś się do właściciela routera

    bez tego zgłaszania, nie da się nic zrobić :?:

    Dodano po 13 [minuty]:

    Longi2005 napisał:
    Moim zdaniem nie chodzi o blokadę MAC. Ten dziwny adres IP, który dostajesz, to 168. itd? Może właściciel zmienił ustawienia routera. Może nie działa tam DHCP? Może jest inna podsieć niż 192.168.1.0. Może w sieci istnieje inna maszyna o adresie 192.168.1.103?


    Ten dziwny adres IP, to 169.254.163.6 i do tego tylko Maska podsieci: 255.255.0.0 ale według mnie, to prawidłowo zawsze powinno być 255.255.255.0
    Zmieniałem adres 192.168.1.103 na końcówki 100, 101, 102 i był ten sam problem, ale jeszcze sprawdzę 104 i 105, ale czuję że będzie nadal to samo.

    Jak sprawdzić, czy jest inna podsieć :?:
  • REKLAMA
  • #8 11417695
    Bródka
    Poziom 42  
    Posty: 7245
    Pomógł: 900
    Ocena: 722
    Cage21 napisał:
    bez tego zgłaszania, nie da się nic zrobić :?:

    Nie...
    Cage21 napisał:
    Ten dziwny adres IP, to 169.254.163.6

    To adres z przedziału APIPA, wiec nie dostajesz ustawień sieciowych wcale
    Cage21 napisał:
    255.255.0.0 ale według mnie, to prawidłowo zawsze powinno być 255.255.255.0
    Jak by maska miała być zawsze taka sama to nie było sensu dawać pola do zmiany
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • #9 11417730
    Cage21
    Poziom 9  
    Posty: 9
    Bródka napisał:
    To adres z przedziału APIPA, wiec nie dostajesz ustawień sieciowych wcale


    Co zrobić, żeby dostawać ustawienia sieciowe?
    Nie pomaga też wpisanie ustawień na których wcześniej działał prawidłowo internet.
  • #10 11417777
    rekcaH
    Poziom 14  
    Posty: 63
    Pomógł: 7
    Ocena: 8
    Zgłoś się do właściciela. Ewidentnie coś tutaj kręcisz. Pewnie chcesz korzystać z czyjegoś internetu za darmo bez wiadomości właściciela. Tutaj raczej nikt Ci nie pomoże. Nie wiadomo jakie są Twoje dalsze zamiary. Właściciel się wycwanił i zastosował lepsze zabezpieczenia po pierwsze zabezpieczył sieć oraz, np. Wyłączył DHCP - w takim przypadku musisz znać adres IP, maskę i bramę aby się podłączyć, a możliwości są ... co najmniej tysiące. może filtrowanie MAC, może jeszcze coś innego. Na ślepo nikt nie będzie strzelał. Poza tym podłączanie się do sieci, łamanie zabezpieczeń i tego typu historie podlegają pod kodeks i jeśli Cię posądzi możesz mieć problemy. (np. Art. 267. i Art. 269a. Kodeksu Karnego )
  • #11 11417834
    Cage21
    Poziom 9  
    Posty: 9
    ok, zgłoszę się do właściciela.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z połączeniem z siecią WiFi, gdzie po wpisaniu prawidłowego klucza sieciowego i próbie uzyskania adresu IP pojawia się komunikat o ograniczonej lub braku łączności. Użytkownik ręcznie ustawia adres IP, maskę podsieci i bramę domyślną, jednak nadal nie może uzyskać dostępu do internetu. Wskazano, że internet pochodzi od dostawcy UPC, a użytkownik łączy się za pomocą karty WiFi USB TP-Link WN722N do routera TP-Link TL-WR340G. W dyskusji pojawiają się sugestie dotyczące możliwych problemów, takich jak blokada MAC, brak DHCP w routerze, czy zmiana ustawień sieci przez właściciela. Użytkownik decyduje się skontaktować z właścicielem routera w celu rozwiązania problemu.
REKLAMA