logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung Galaxy S, S2, S2 - Zakup Telefonu, POMOŻCIE

vidzet 19 Paź 2012 09:58 1695 8
REKLAMA
MediaMarkt Black Week
  • #1 11427454
    vidzet
    Poziom 2  
    Witam

    Jestem laikiem, nie interesuję się telefonami na tyle aby podjąć dobra dezycji. W internecie już przeczytałem dużo różnych rzeczy na temat różnych telefonów.

    Chciałbym kupić telefon który przede wszystkim będzie odporny na różnego rodzaju opadki, często wylatuje mi coś z rąk. Napewno interesuje mnie jego wytrzymałość, i odporność na rysy. To jest pierwszy punkt na który zwacam uwagę. Drugi punkt to aby telefon działał szybko.

    Zastanawiałem sie nad kupnem Galaxy S, S2, S3
    może jakiegoś
    Iphona 4 lub 4S
    A może jakąś Nokie lub HTC?

    Jeśli możecie pomożcie wyraźcie swoja opinie, będę badzo wdzięczny.
    Wiadomo interesują mnie bardziej wady telefonu, a najbardziej jak on reaguje na upadki.

    Z góry dzięki :)
  • REKLAMA
    MediaMarkt Black Week
  • #2 11427537
    marcin0218
    Poziom 16  
    Polecam SGS2. Jest odprony na rysy no ale lepiej nie nosic go zz kluczami i nie rzucać o ziemie :) SPadł mi kilka razy i nic się nie stało. Ale lepiej uważac i z samsungami i z iphonami. Powiedz do czego masz zamiar używać telefon to Ci wszystko wytłumacze :)
  • REKLAMA
    MediaMarkt Black Week
  • #3 11427565
    vidzet
    Poziom 2  
    Telefon na być przeznaczony do użytku codziennego. Zalezy mi najbardziej na plynnym internecie, aby telefon był szybki. Dodatkowego aplikacje nie są mi aż tak bardzo potrzebne. Chcialbym aby był wytrzymały i plynnie chodził. :)

    Dodano po 3 [minuty]:

    Wiem ze na tym poziomie każdy smartphone ma rózne, rozmaite aplikacje. Mi najbardziej zalezy aby on sie nie rysował i był w miare odporny na upadki :) Napisz mi jak mozesz co sądzisz o danych modelach z tej pułki :)
  • #4 11427690
    Elektrozilla
    Poziom 11  
    Szczerze polecam Galaxy SII. W porównaniu do Iphone ma jedną wielką zaletę - dużo lepszy aparat. Według mnie zaletą jest także system Android i dostęp do Android market. Obecnie nowego SII mozna kupic juz za ok. 1400zł. Użwane chodza po ok. 800-1000zł.
    HTC i Sony bym odrzucił, jedynie Iphone 4/4S i Galaxy SII to godni siebie rywale w dobrej cenie.
  • #5 11427870
    basstec
    Poziom 34  
    vidzet napisał:
    Napewno interesuje mnie jego wytrzymałość, i odporność na rysy. To jest pierwszy punkt na który zwacam uwagę.

    Żaden z wymienionych przez Ciebie się nie sprawdzi, jedynie motorola defy lub samsung x-cover.
  • #6 11427877
    Elektrozilla
    Poziom 11  
    basstec napisał:
    vidzet napisał:
    Napewno interesuje mnie jego wytrzymałość, i odporność na rysy. To jest pierwszy punkt na który zwacam uwagę.

    Żaden z wymienionych przez Ciebie się nie sprawdzi, jedynie motorola defy lub samsung x-cover.

    Mój kolega ma Defy i powiedział, że lepiej już dzwonić z budki telefonicznej niż z tego telefonu... Jest odporny (nawet wodoodporny) ale jest masakrycznie wolny, a ekran dotykowy bardzo źle działa.
    Jeśli bardzo boisz się o rysy to poprostu kup porządny pokrowiec.
  • #7 11427907
    basstec
    Poziom 34  
    vidzet napisał:
    apewno interesuje mnie jego wytrzymałość, i odporność na rysy. To jest pierwszy punkt na który zwacam uwagę. Drugi punkt to aby telefon działał szybko.

    Priorytetem jest wytrzymałość dla autora tematu.
  • #8 11428067
    marcin0218
    Poziom 16  
    Jeżeli chodzi o odpornośc to fakt Motorola Defy. Ale to tylk oejdyny jej plus. Też miałem znajomego co się na nią napalił, ale po miesiacu sprzedał i kupił SGS2.}

    Jak nie bedziesz nim rzucał do SGS2 też jest wytrzymały a przeglądarka internetowa DOLPHIN BROWSER nie ma sobie równych. do tego ma spory wyświetlacz w porównaniu z iphonem 4s więc przeglądanie www jest tym bardziej miłe. Nie mam duzych dłoni a lezy w nich elegancko. GPS także działa świetnie jakbyś chciał kiedyś używać. a jak Cię stać to bierz sgs3 :)

    Zawsze do telefonu możesz kupić sobie etui wszelkiego rodzaju. No ale jeżeli chcesz używać telefon na budowie lub w piaksownicy to nie polecam żadnego chyba że jakąs stara nokie :p
  • #9 11428263
    OlekMTG
    Poziom 34  
    Jeśli autor rzeczywiście ma 'dziurawe' ręce i często upuszcza telefon to zdecydowanie odradzam całą serie galaxy S. Niestety ale ze smartfonami tak już jest że jeśli często upadają to tylko kwestia czasu kiedy dotyk pęknie... A wymiana amoleda to minimum 500 złotych. Podobnie jest z iPhonem i jego szklaną obudową. Noszenie pancernych pokrowców to też trochę porażka, bo telefon przestaje być urządzeniem w pełni mobilnym ze względu na rozmiary. Zdecydowanie lepiej poszukać telefonu w którym da radę wymienić sam dotyk w miarę bezproblemowo i w rozsądnej cenie. Może HTC Evo 3D lub HTC Sensation, oba mają już dwurdzeniowe procesory i dotyk da radę rozdzielić od wyświetlacza.
REKLAMA