mam siec w mieszkaniu na 2 kompy.
W moim jest zintegrowana sieciówka (Via..EcsK7VTA3)
a w drugim jakiś planet...
I co jakisz czas znika siec na moim kompie...
tzn, wchodze na otoczenie sieciowe i niema tam nic.
I wtedy na drugim kompie neta niema(bo moj udostepnia)
Ale jak wejde w ustawienia sieci i tylko poklikam na te zakładki
,nic niezmieniajac daje ok , pisze ze musi bys restart
i po restarcie siec juz jest??
Jak temu zaradzic bo niemam ochoty restatowac dzienne kompa pare razy!!!
W moim jest zintegrowana sieciówka (Via..EcsK7VTA3)
a w drugim jakiś planet...
I co jakisz czas znika siec na moim kompie...
tzn, wchodze na otoczenie sieciowe i niema tam nic.
I wtedy na drugim kompie neta niema(bo moj udostepnia)
Ale jak wejde w ustawienia sieci i tylko poklikam na te zakładki
,nic niezmieniajac daje ok , pisze ze musi bys restart
i po restarcie siec juz jest??
Jak temu zaradzic bo niemam ochoty restatowac dzienne kompa pare razy!!!