Witam, Mam Canona 7D, kupiłem do niego zewnętrzną lampę błyskową Metz 50, działa idealnie. niestety po demontażu lampy ze stopki nie działa lampa błyskowa wbudowana. Z poziomu Menu jest informacja, że zamontowana jest lampa zewnętrzna (choć jest zdemontowana), ponieważ lampa zewnętrzna jest jednak zdemontowana na poziomie Menu pojawia się informacja że lampa zewnętrzna jest wyłączona. Oczywiście po zamontowaniu lamy Metz i włączeniu jej na poziomie menu aparatu wszystko działa.Proszę o poradę jak uruchomić lampę wewnętrzną? prawdopodobnie zablokował się styk blokowany przez bolec z lamy podczas jej dokręcania w stopce.