Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat cordoba 1.4 benzyna 99r. Centralny zamek z kluczyka

28 Paź 2012 21:15 4542 9
  • Poziom 7  
    Witam:) drodzy użytkownicy może będzie ktos w stanie mi pomoc:( Mam taki oto problem mam seata cordobe 99r i nie zamyka go z pilota(z kluczyka) próbowałem go zakodować tak jak znalazłem na forum ale nic z tego nie pomaga wogóle nic. W czym może być problem? Z góry dziękuję.
  • SterControl
  • Poziom 35  
    Pilot wysyła sygnał ?
  • Poziom 7  
    Raczej tak. Dioda w kluczyku mruga. Jak próbowałem zakodować to mruga 5 razy według tych portów co znalazłem.
  • SterControl
  • Poziom 35  
    Tomcioxs23 napisał:
    to mruga 5 razy

To nie oznacza że wysyła sygnał o odpowiednim zasięgu
    Odbiornik sprawdzony?
  • Poziom 7  
    Ja nie jestem zbyt dobry w tym:( Poprzedni właściciel też kiedyś miał taki problem i mówił że zakodował pilota-kluczyk i było wszystko ok. A teraz znowu ten problem:( na forum też wyczytalem że może być wina sterownika ale nawet nie wiem gdzie on jest tzn w którym miejscu?
  • Poziom 7  
    Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc.
  • Poziom 35  
    Tomcioxs23 napisał:
    na forum też wyczytalem że może być wina sterownika ale nawet nie wiem gdzie on jest tzn w którym miejscu?

Tomcioxs23 napisał:
    Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Proponuję wizytę u dobrego elektryka w okolicy
  • Poziom 7  
    Wie ktoś może gdzie znajdę sterownik od centralnego zamka? Mam seata cordobe 99r posiada alarm. Pilot radiowy Siemens mam w kluczyku są na nim 2 przyciski. Pomóżcie znaleźć mi ten sterownik czy centralke.
  • Poziom 10  
    Witam, ja mam identyczną Cordobę z końca 99 to ta po lifcie (bagażnik otwiera się znaczkiem Seata) i w niej sterownik zamka centralnego jest umieszczony za licznikiem, więc żeby się do niego dostać musisz zdemontować licznik (jak odłączysz licznik to nie włączaj stacyjki bo złapie błędy).A co do kodowania tego pilota to w tym modelu robi się to tak:
    - włączasz stacyjkę na krócej niż 5 sekund
    - naciskasz przycisk zamykania i trzymasz go
    - naciskasz trzy razy przycisk otwierania
    - puszczasz przycisk zamykania
    - centralny powinien zamknąć drzwi i zaraz je otworzyć, co znaczy, że kluczyk został przyjęty.
    Na pocieszenie powiem, że mam podobny problem, ale u mnie podejrzewam pilot. Dioda świeci raz mocniej, raz słabiej, czasem w ogóle nie świeci, a baterie są dobre, luty poprawione, płytka umyta, nawet wymieniłem kwarc i nadal to samo tzn. centralny reaguje czasem po piątym naciśnięciu, a czasem po piętnastym. Już nawet zacząłem szukać na allegro używanego pilota. Jak ktoś może mi podać link, gdzie można takie kupić to będę wdzięczny.
  • Poziom 20  
    Jeżeli nie dasz rady ręcznie to możesz to zrobić np. Vcds i w nim też sprawdzisz czy pilot wysyła sygnał