logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Claas Renault - Przegrzewanie sterownika SAGEM TCE 2 ET 41, co zrobić?

Patryk12300 29 Paź 2012 16:46 2043 1
REKLAMA
  • #1 11464561
    Patryk12300
    Poziom 10  
    Posty: 19
    Witam, dostałem do naprawy sterownik hydrauliki.
    Jest to (jeżeli dobrze odczytałem) SAGEM TCE 2 ET 41.
    Miał on spalone elementy które były wymieniane.
    Po oględzinach widziałem że został on wiele razy serwisowany (Przepalone ścieżki itp). Oczywiście zostały one naprawione. Lecz problem jest taki że dany układ się bardzo grzeje. Wg mojego kolegi (właściciela ciągnika) za bardzo i utrudnia to pracę.
    Mógł by ktoś poradzić coś? Jakąś sugestie co można zrobić/wymienić/naprawić. Zauważyłem jakby braki lub dziury do których prowadzą luty które zaraz przed tymi dziurami się kończą. Zdjęcia dodam jutro po zajęciach gdyż nie ma mnie teraz przy moim PC. Proszę o pomoc. Jeśli temat w złym dziale proszę o przeniesienie. :)
    Dzięki z góry. :)
  • REKLAMA
  • #2 11503810
    Patryk12300
    Poziom 10  
    Posty: 19
    Kolega zawiózł do serwisu Classa
REKLAMA