Witam
Mam problem z tym samochodem
otórz wyrzuca bezpiecznik 25A który zasila zegary i sterowanie wycieraczek+sprskiwacze szyby
Jak zdrutuje bezpiecznik to to wszystko chodzi
Gdzie szukac usterki
Kazda sugestia mile widziana
Yahoo
Mam problem z tym samochodem
otórz wyrzuca bezpiecznik 25A który zasila zegary i sterowanie wycieraczek+sprskiwacze szyby
Jak zdrutuje bezpiecznik to to wszystko chodzi
Gdzie szukac usterki
Kazda sugestia mile widziana
Yahoo