Witam Czytających!
Mam problem z pomiarem temp chlodzenia w samochodzie SEAT Ibiza 1.4 benzyna. Wskaznik pomiaru ten pokazuje w moim samochodzie cały czas zero.Byl wymieniany czujnik temeratury,ale jest OK.W serwisie powiedzieli ze cos stalo sie w tablicy głownej.
Pytania moje to:
1. czy ktos miał taką usterke i jak to sprawdzić aby byc pewnym ze to tablica?
2. czy ktos naprawia elektronikę takich tablic (adres,e-mail proszę)?
3. jezeli zachodzilaby koniecznosc wymiany tablicy (zastosowanie np uzywanej), to jak zapisać faktyczny przebieg mojego samochodu a wykasowac stary?
Jezeli jest ktoś w stanie mi pomóc,to proszę o informacje.
Mam problem z pomiarem temp chlodzenia w samochodzie SEAT Ibiza 1.4 benzyna. Wskaznik pomiaru ten pokazuje w moim samochodzie cały czas zero.Byl wymieniany czujnik temeratury,ale jest OK.W serwisie powiedzieli ze cos stalo sie w tablicy głownej.
Pytania moje to:
1. czy ktos miał taką usterke i jak to sprawdzić aby byc pewnym ze to tablica?
2. czy ktos naprawia elektronikę takich tablic (adres,e-mail proszę)?
3. jezeli zachodzilaby koniecznosc wymiany tablicy (zastosowanie np uzywanej), to jak zapisać faktyczny przebieg mojego samochodu a wykasowac stary?
Jezeli jest ktoś w stanie mi pomóc,to proszę o informacje.