logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie znaleźć BIOS do Palit GTX 560 NE5X560THD02-1142F 1GB?

Ja.Python 27 Lis 2012 12:48 1719 10
REKLAMA
  • #1 11580209
    Ja.Python
    Poziom 10  
    Posty: 37
    Witam. Posiada może ktoś BIOS do karty Palit GTX 560 (bez Ti) nigdzie niestety nie moge znaleźć. Są tylko do wersji Ti:-( Dokładny numer NE5X560THD02-1142F jest to wersja 1GB. Bym był wdzięczny.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 11585178
    Ja.Python
    Poziom 10  
    Posty: 37
    Jest to karta brata ciotecznego kombinował z biosem i teraz wyświetla coś w rodzaju artefaktów na żadnej stronie nie znalazłem owego biosu. Natomiast jeśli kolega twierdzi że support Palita pomoże to spróbuje możliwe że bedą na tyle uprzejmi że mi go udostępnią.
  • #4 11599684
    Tom Light
    Poziom 14  
    Posty: 114
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    A na płycie instalacyjnej do karty nie ma czasem biosu ?
    Bo ja miałem na jednej z kart.

    Podstawowa zasada przed modyfikacjami najpierw robimy backup biosu na dysk czy pendrive.

    Swoją drogą jak w miare obraz widoczny to zgrać bios z karty ,wyedytować na innym kompie i wgrać z pendrive ,domyślne taktowania dla karty.
    No chyba że coś z napięciami pokombinowal i timingami pamięci.

    Palit 560 bez Ti tylko w wersji 2GB.
    Jakie kostki ma twoja karta ?
    http://www.techpowerup.com/vgabios/99143/Palit.GTX560.2048.110415.html
  • #5 11619051
    Ja.Python
    Poziom 10  
    Posty: 37
    Ten bios też próbowałem wgrać, a mam pytanie czy można bios z tej 2GB wersji zedytować w jakiś sposób aby pasowal do tej 1GB. Ponieważ ta karta która jest u mnie jest niestety 1GB. Na stronie techpowerup patrzyłem ale wlaściwego biosu nie znalazłem myślałem że na forum może ktoś ma taką kartę z tym biosem i by go zgrał dla mnie.
  • REKLAMA
  • #7 11621880
    Ja.Python
    Poziom 10  
    Posty: 37
    Do supportu Palita nie pisałem. Bo maile mają do zagranicznych stron a u mnie z językiem angielskim nie za ciekawie. Więc mogli by mnie nie zrozumieć. Chyba że się nie znam i jest polski odpowiednik. Zastanawia mnie tylko dlaczego Shaders pokazuje 384 a powinno być 336 o ile się nie myle.
  • REKLAMA
  • #9 11650695
    Ja.Python
    Poziom 10  
    Posty: 37
    Niestety support Palita nic nie odpowiada chociaż pisałem do nich 3 razy i zero odzewu...
  • #11 11695791
    Norbert76
    Poziom 16  
    Posty: 141
    Pomógł: 12
    Ocena: 9
    Próbowałeś z biosem Gainwarda z linku :?:

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje BIOS-u do karty graficznej Palit GTX 560 (model NE5X560THD02-1142F, 1GB), ponieważ nie może znaleźć odpowiedniego pliku, a dostępne są jedynie BIOS-y do wersji Ti. W trakcie dyskusji pojawiają się sugestie, aby skontaktować się z supportem Palit, jednak użytkownik nie otrzymał odpowiedzi po trzech próbach. Inni uczestnicy forum sugerują sprawdzenie płyty instalacyjnej karty oraz możliwość edytowania BIOS-u z wersji 2GB, aby pasował do 1GB. Wskazano również na możliwość poszukiwania BIOS-u na aukcjach lub próby z BIOS-em od Gainwarda.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA